Mustafa Gürbüz Vanspor\'da

Haberi Paylaş

Tarih: 14 Temmuz 2019 16:55

Mustafa Gürbüz Vanspor'da

TFF 2.Lig Kırmızı Grupta mücadele edecek olan B.Vanspor, mevcut kaleci Salih Şenbaş'tan sonra Altındağ Belediyespor'un başarılı kalecisi Mustafa Gürbüz ile el sıkıştı.

    Bu sezon TFF 2.Lig Kırmızı Grupta mücadele edecek olan B.Vanspor dış transfer olarak TFF 3.Lig takımlarından Altındağ Belediyespor'un başarılı kalecisi Mustafa Gürbüz ile sözleşme imzaladı.
B.Vanspor Kulüp Başkanı Servet Yenitürk, transferler konusunda çalışmaların devam ettiğini belirterek, Mustafa Gürbüz ile anlaştıklarını duyurdu.

 

    Bazı transferlerin henüz kesinlik kazanmadığını belirten Başkan Yenitürk, "İlgilendiğimiz bazı sporcular vardı, bir kısmı ile anlaşamadık. Bazıları ise başka takımlarla anlaştı. Birkaç sporcu ile görüşmelerimiz sürüyor. Kesinlik kazandıkça bunları kamuoyuna duyuracağız" dedi.


    Yenitürk, 27 Temmuz Cumartesi günü daat 14.00'te Van TSO'da olağan üstü genel kurul yapılacağını da hatırlatarak,  çoğunluk sağlanamadığı takdirde, bir hafta sonra aynı yer ve saatte kongrelerini gerçekleştirileceklerini söyledi. Başkale Haber

Kaynak:Başkale Haber
Yorum Ekle

kod


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SPOR