Başkale Travertenleri geleceğin fotoğrafçılarını ağırladı

Haberi Paylaş

Tarih: 29 Mayıs 2024 08:25

Başkale Travertenleri geleceğin fotoğrafçılarını ağırladı

Başkale Travertenleri geleceğin fotoğrafçılarını ağırladı

Başkale ilçesine 35 kilometre uzaklıktaki Dereiçi Mahallesi’nde bulunan ve Denizli’nin Pamukkale ilçesindeki doğal oluşumlara benzerliğiyle dikkat çeken Başkale Travertenleri, geleceğin fotoğrafçılarını ağırladı.

Van Büyükşehir Belediyesine bağlı Doğa Fotoğrafçıları Kulübü üyeleri, Başkale ilçesine 35 kilometre uzaklıktaki Dereiçi Mahallesi’nde bulunan travertenleri gezdi. 

Eğitmenleri öncülüğünde katıldıkları doğa gezisinde birbirinden güzel kareler yakalayan kursiyerler, travertenlerin büyüleyici görüntüsüne hayran kaldı.

 

“Öğrencilerimiz burada travertenlerin muhteşem görüntülerini kadrajlarına yansıttı”

Konuyla ilgili konuşan Doğa Fotoğrafçıları Kursu Eğitmeni Aycan Altınal, “Van Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Doğa Fotoğrafçılığı kulübü olarak, bu hafta da Van’ın kültürel ve doğal güzelliklerini gezmeye ve tanıtmaya devam ediyoruz. 

Biz 2 eğitmen olarak yaklaşık 30’a yakın kursiyerimizle birlikte Van Büyükşehir Belediyesinin ücretsiz sağlamış olduğu servislerle Başkale’de bulunan travertenleri ziyaret ettik. 


Öğrencilerimiz burada travertenlerin muhteşem görüntülerini kadrajlarına yansıttı. Kursumuzda birçok öğrenciyi fotoğraf sanatıyla buluşturuyoruz. Kursumuz ve gezilerimiz tamamen ücretsiz. Kayıt yaptırmak isteyen herkesi bekleriz. Ayrıca bize bu imkanı sağlayan Hacıbekir Kültür Merkezi yöneticilerine de çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Haberin Fotoğraf Galerisi

  • Başkale Travertenleri geleceğin fotoğrafçılarını ağırladı
  • Başkale Travertenleri geleceğin fotoğrafçılarını ağırladı
Kaynak:Başkale Haber
Yorum Ekle

kod


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YEREL