Başkale Belediyesi’nde Bahar temizliği

Haberi Paylaş

Tarih: 22 Mayıs 2024 13:39

Başkale Belediyesi’nde Bahar temizliği

Başkale Belediyesi’nde Bahar temizliği

Başkale belediyesi Ekipler, bahar temizliği kapsamında Hafiziye Mahallesi'nde biriken çöpleri toplayarak, sokakları tazyikli suyla yıkadı.

 

Başkale yeni Hükumet Konağı önünde startı verilen temizlik çalışmasına Eşbaşkanlar Şengül Polat ve Feyzi Caner temizlik araçları ve temizlik personeli ile birlikte cadde ve kaldırımları tazyikli  su ile yıkayarak temizlik çalışmalarının startını verdi.

 

Belediye Eşbaşkanları Şengül Polat ve Feyzi Caner yaptığı açıklamada, kış mevsiminin ardından tahribatları onarmak için çalışma başlattıklarını belirterek, ilçedeki tüm cadde ve sokaklarda bakım ve onarım çalışması başlattıklarını ifade etti.

Çamurlu ve tozlu yolları tazyikli suyla yıkadıklarını kaydeden Eşbaşkanlar, kış mevsiminden kalan kötü görüntüyü ortadan kaldırdıklarını söyledi.

"Kış mevsiminde temizlik çalışmaları istenilen düzeyde yapılamıyor. Bu sebeple ilkbaharın gelişiyle cadde ve sokaklarda biriken çamurun temizlenmesi için yıkama çalışması yapılıyor. Halkımızın sağlığının korunmak ve şehrimizi temiz bir görünüme kavuşturmak için bu tür hizmetleri sunmaya devam edeceğiz." diye konuşan Eşbaşkanlar Temiz bir Başkale için el ele dediler

Haberin Fotoğraf Galerisi

  • Başkale Belediyesi’nde Bahar temizliği
  • Başkale Belediyesi’nde Bahar temizliği
Kaynak:Başkale Haber
Yorum Ekle

kod


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YEREL